^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Оцените материал
(5 голосов)

09.04.2015 4

Здоровя - це більше ніж музика, зачіска та сучасний "прикид". Бути здоровим модно, стильно, красиво, класно! По справжньому сучасний еталон краси - здорова людина, яка веде правильний спосіб життя.

З метою виховання в учнів відчуття важливості здорового способу життя, розуміння цінності його й унікальності, утвердження себе як особистості з 12.10 по 16.10 в школі проводився « Тиждень здоров'я і благополуччя».

Учні стали активними учасниками цікавих заходів тижня. Впевнену перемогу у вікторині «Мозаїка безпечного життя» здобули учні 11 класу.

Неабияку обізнаність у розмаїтті вітамінних страв, корисної їжі проявили школярі 5 і 6 класів. Вони уміло відгадували непрості загадки, а переможців виявилося аж два. Це - Іванова Світлана (5 кл.) та Фролова Ніка (6 кл.) . Цікавими і змістовними були конккурсно- розважальна програма «Козацька держава – наша гордість і слава!» та тематична лінійка «Козацтво та Покрова Пресвятої Богородиці».

А також учні чергового класу провели профілактичну бесіду «Обережно! Грип!» Тиждень завершився, але ми сподіваємося, що для кожного жителя великого шкільного дому девіз "Здоров'я - найбільше благо людства" буде надзвичайно актуальним.

Гошуляк Наталя Сергіївна,

класний керівник 7 класу

Оцените материал
(2 голосов)

p1a1tl219j1q1f29q4md95010fc7 450x400 3 0

В наш час великої уваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.

З метою розвитку цікавості до минулого нашої держави, ознайомлення дітей з періодом козаччини, виховання шанобливого ставлення до власної історії і спонукання до наслідування кращих козацьких рис (доброзичливості, безкорисності, товариськості, організованості), учні чергового 7 класу провели тематичну лінійку «Козацтво та Покрова Пресвятої Богородиці», де розказали про героїчну сторінку української історії – славний період козаччини Запорізької Січі.

Також між учнями 8 класу(«Ставрівські гайдамаки») та 9 класу(«Козаки») було проведено конккурсно- розважальну програму «Козацька держава – наша гордість і слава!». Тут козаки мали можливість показати свою спритність в майстерності виконання українського гопака, розум у конкурсі «Козацька кмітливість», навички малювання в конкурсі майстерних художників і, безперечно, у конкурсі на швидкість поїдання козацької каші. Закінчився захід врученням диплому переможцям – команді «Козаки».

Сьогодні козак - не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак - це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. Шляхетність, мудрість, відвага – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш! Після сьогоднішніх заходів в нас залишається світла пам'ять про славні подвиги наших предків-запорожців. Отож, пам’ятаймо, що ми є нащадками славних українських козаків.

Гошуляк Наталя Сергіївна,

класний керівник 7 класу Ставрівського НВК

Оцените материал
(3 голосов)

clipart winner png 628x719

30 вересня 2015 року в смт. Красні Окни на селищному стадіоні відбулися спортивні змагання з кросу серед учнів загально-освітніх закладів. Команда Ставрівського НВК посіла І командне місце у такому складі: Бурдейний Олексій, Усатенко Олександр (ІІІ місце), Романов Максим (ІІ місце), Страту Ігор, Щур Олександр, Костова Ірина, Паламарчук Вікторія, Кузькова Анастасія (ІІ місце), Іванова Інна, Іванова Олена (ІІІ місце), Даниленко Сергій.

8 жовтня в м.Одеса відбувся фінал обласних змагань. В збірну району увійшли такі учні: Усатенко Олександр, Романов Максим, Іванова Олена, Іванова Інна.

В загальному заліку серед 14 команд збірна посіла ІІІ призове місце.

Вчитель фізичного виховання

Порожнюк Петро Васильович

Оцените материал
(1 Голосовать)

З 11 по 17 жовтня у Ставрівському НВК пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.

Впродовж тижня учнями чергового 8 класу в школі було проведено ряд заходів з безпеки життєдіяльності з метою запобігання нещасних випадків на дорозі.

Серед учнів 5-7 класів було проведенно бліц-опитування «ПДР», метою якого було виявити знання учнів правил дорожнього руху. Варто зазначити, що у школі щорічно проходить змагання між шкільними командами ЮІР, що є гарним стимулом для вивчення ПДР.

Особливу увагу при вивченні дорожніх правил було приділено учням початкових класів. У цікавій для молодших школярів формі, до учнів була доведена інформація про важливість і необхідність дотримання загальноприйнятих правил переходу вулиць та перехресть.

Діти із захопленням давали відповіді на всі запитання. Тому можна зробити висновок, що після проведення таких тематичних тижнів учні перебуватимуть у безпеці за межами школи.

Закінчився тиждень тематичним вечором. Були проведенні цікаві конкурси: «Координатор руху», «Я знаю дорогу», «Музичний світлофор».

Класний керівник 8 класу

Ткач Тетяна Григорівна

Оцените материал
(0 голосов)

10317429

На початку жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день вчителя. Ми всі пам’ятаємо свою першу вчительку, невпевнені кроки навчання у середній та старшій школі, пригадуємо веселі, сповнені надії студентські роки. В такий день щоразу в пам’яті спливають наші вчителі, їх настанови, добрі поради та щирі усмішки. Ці спогади навіюють почуття ностальгії за минулим і водночас гордості, шани та вдячності тим, хто вклав в нас свої знання, навчав бути чесними і порядними, працьовитими і гідними людьми своєї Батьківщини.

Протягом Тижня вдячності у Старівському НВК відбулися заходи, присвячені Дню вчителя, які підготував 11 клас. Учні вітали своїх учителів з професійним святом, даруючи листівки, улюблені пісні, філософські вислови про долю вчителя.

Цікавою та емоційною була святкова концертна програма. Учасники концерту подарували улюбленим вчителям заряд позитивної енергії, вітаючи їх піснями, танцями та сціннівками.

Свято було незабутнім, яскравим, різнобарвним, веселим і водночас величним, сповненим вдячності великій праці педагога.

Класний керівник 11 класу

Соколовська Надія Володимирівна

Оцените материал
(0 голосов)

З 10 по 20 жовтня у школі проходив конкурс «Щедрість рідної землі».

В цьому конкурсі взяли участь всі учні Ставрівського НВК. Вони виготовили прекрасні вироби з природного матеріалу, багато робіт були представленні в патріотичному дусі.

Найкращі вироби були відправлені на районний конкурс, який проводився в БДЮТ 30 жовтня. Лисмак Олександр 2-А клас, Білоусов Олександр 3-Б клас, Чуприна Роман 3-А клас, колектив учнів 11 класу отримали грамоти за перемогу.

Дякуємо всім за участь!

Личко Олександр Миколайович,

педагог - організатор

   

Оцените материал
(0 голосов)

З метою виконання Програми «Фізичне виховання – здоров’я нації» та впровадження фізичної культури в повсякденне життя 27 вересня 2015 року на базі Красноокнянського НВК відбулася дев’ята районна спартакіада серед педагогічних працівників закладів освіти. Ставрівський НВК у складі 11 учителів взяв участь в усіх видах спорту. Перше місце в особистому заліку з дартсу і настільного тенісу посів Личко Олександр Миколайович, з дартсу - Ткач Тетяна Григорівна, друге місце з шашок – Ноур Вікторія Сергіївна. За підсумками команда нашого НВК посіла ІІ загальнокомандне місце в спартакіаді.

Педагогічний колектив НВК висловлює подяку організаторам свята за чудово проведений час. Вчитель фізвиховання

Порожнюк Петро Васильович

Оцените материал
(1 Голосовать)

Ось і промайнуло 90 років… А ще зовсім недавно вони були школярами, сиділи за партами, поспішали на перший урок і, як усі школярі, чекали літніх канікул…

26 вересня 2015 року наш НВК запросили на День народження Перехрестівського НВК. Разом з колегами ми вже два роки зустрічаємось на дружніх змаганнях, мостах, творчих звітах. Нас радо зустріла директор та її творча команда вчителів. Біля шкільного порогу зібралися не тільки вчителі та учні, а й гості і жителі села для того, щоб разом відсвяткувати ювілей школи. Як пташата до гнізда злетілися колишні учні з усіх усюд.

Скільки випускників за своє існування провела школа в самостійне життя. І радість, і гордість, і вдячність охоплює душу. Адже це велике щастя – спостерігати за тим, як шкільні друзі зустрічаються через десятиліття. Бажаємо друзям здоров’я, добра і миру!

Голова профспілкового комітету

Порожнюк Петро Васильович

Оцените материал
(2 голосов)

zirnycya

Учні всієї України щорічно залюбки беруть участь у військово-патріотичній спортивній грі «Зірниця». Основна мета гри – підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку – Захисту Батьківщини. Гра складається з двох частин: конкурсів та спортивних змагань (строю та пісні, вогнева підготовка, метання, топографія, долікарська допомога) і військової естафети «Десант» (подолання імпровізованої смуги перешкод).

Учні Ставрівського НВК у повному складі і «озброєнні» вийшли на перший етап конкурсу і пройшли увесь шлях без перешкод і втрат. У нелегкій боротьбі перше почесне місце посіла команда учнів 6 класу, на другому місці опинилися учні 5 класу, на третьому – команда учнів 9 класу.

Свято завершилось традиційною юшкою.

Приємно спостерігати за тим, що сьогоднішні школярі починають відроджувати традиції гри, участь у якій брали їхні батьки, а можливо, і дідусі та бабусі.

Вчитель фізвиховання

Порожнюк Петро Васильович

Оцените материал
(3 голосов)

Soccer Player Sports Clipart19 вересня 2015 року на селищному стадіоні в смт.Красні Окни відбулися спортивні змагання з футболу серед збірних команд шкіл І-ІІІ ступенів. На заході були присутні 11 шкіл району. Після відкриття і жеребкування команда нашого НВК попала у третю підгрупу. У нелегкій боротьбі наші вибороли друге місце, поступившись місцем маяківцям. Гарну гру показали воротар Парфірьєв Денис, захисник Усатенко Олександр, півзахисник Романов Максим і нападник Швець Артем. Дякуємо всім за гру!

Вчитель фізкультури і спорту

Порожнюк Петро Васильович

В началоНазад12345678910ВперёдВ конец
Страница 1 из 36

Вхід на сайт

Hosting Ukraine