^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Малахивская Ольга Викторовна

1. Базелюк Сергій Васильович

2. Балінський Сергій Олександрович

3. Бігун Микола

4. Бігунець Ліда Андріївна

5. Бондар Микола Іванович

6. Вдовиченко Пилип Іванович

7. Войтенко Галина Петрівна

8. Гербалій Валентина

9. Голімбовська Галина Іванівна

10. Дворник Валентин Євдокимович

1. Базилюк Володимир Андрійович

 2. Балінська Галина Макарівна

3. Балінська Ганна Макарівна

4. Балінська Ніна Іллівна

 5. Бондар Галина Іванівна

6. Бондар Людмила Миколаївна

7. Войтенко Валентина Семенівна

8. Войтенко Віктор Григорович

 9. Глазов Володимир Федорович

10. Горда Ольга Миколаївна

1. Амарцит Володимир Васильович

2. Базелюк Євгена Іванівна

3. Бондар Віктор Миколайович

4. Гаврилець Галина Тимофіївна

5. Гареник Анатолій Миколайович

6. Головчук Віра Опанасівна

7. Головчук Галина Іванівна

8. Голубкова Надія Миколаївна

9. Давидюк Ліда Василівна

10. Деменчак Микола Григорович

 P9010074 

Щиро вітаю вас з Днем Знань - справжнім всенародним святом добра, мудрості та єдності. Це особливий день в нашому житті, який нерозривно пов'язаний з новими починаннями й можливостями, масою нових ідей, сміливими експериментами, радісними відкриттями, постійним пошуком і вірою в майбутнє.

PB260120      PB260131                                                                                                         

Запалим свічку, хай зігріє душі

Усіх, кого забрав голодомор.

Це було страшно! як настала тиша,

Усюди панував смертельний тон.

Рано чи пізно, але обов’язково кожна людина і весь народ осмисле своє минуле. Не сьогодні це сказано:

Час народжувати і час помирати,

Час руйнувати і час будувати,

Час розкидати каміння і час збирати,

Час мовчати і час говорити.

Прийшов час говорити після десятиліть мовчання. В останню суботу листопада Україна вшановує пам"ять жертв Голодомору та політичних репресій. З метою виховання в учнів патріотизму та осмислення трагічних сторінок історії України в 6 класі був проведений відео-урок “Жнива скорботи — пробудження пам'яті”. Дітям подивилися фільм про тяжки часи голодомору, масове вимирання українців. Спогади людей, які пережили ті страшні часи, справили на дітей велике враження. Учні згадували розповіді своїх бабусь та дідусів про голод тих років. Всі присутні вшанували світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті. Наприкінці заходу діти вирішили, що до наступної річниці вшанування пам'яті жертв Голодомору записати та змонтувати свій відеоролик «Згадати всіх...».

Класний керівник 6 класу Тетяна Григорівна Ткач.

   PB040001   PB040002

  З 8 по 11 жовтня у школі проходили всеукраїнські предметні олімпіади «Олімпус» для учнів 4-11 класів. Усього 174 учні школи. Діти виконали по 30 тестових завдань з вибором однієї чи кількох правильних відповідей. Завдання всі були в межах шкільної програми. Вони вносять різноманітність в систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. Діти мали можливість перевірити набуті ними знання, уміння та навички. Остаточні результати будуть оголошені в першій половині січня 2014 року. Дякуємо батькам, які підтримують своїх дітей і надають їм можливість брати участь у подібних олімпіадах та конкурсах. Надалі плануються конкурси „ПАТРІОТ" та „СОНЯШНИК". Взявши участь у цих конкурсах, діти зможуть перевірити свої знання з української мови та літератури, історії, народознавства, українознавства. За участь у даних олімпіадах і конкурсах діти мають можливість отримати не тільки сертифікати учасників, а й подарунки. У попередні роки отримували книги, рюкзаки, чохли до мобільних телефонів, брелоки, календарики, наклейки.

Тож запрошуємо до співпраці, шановні батьки!

683722576

Українців закликають засвітити свічку у своїх домівках на знак скорботи. Цього року Україна згадує 80-ті роковини трагедії Голодомору 1932-33 рр. Акцію "Засвіти свічку" підтримує також і Ставрівський НВК. А ти засвітив свічку пам’яті?

 

 P9250029      P9250032

Бібліотека - книги храм.

І знань безмежне море і надія.

Палкий вогонь незгасних поривань,

Що наше серце й душу гріє.

Натхненну працю здавна віддають Бібліотекарі народу.

Сьогодні дяку й шану їм несуть

Дорослі й діти в нагороду.

Книга –це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів

 

PA230385

Теперішня географія — це вже не колишня описова наука, де основним завданням дослідження були невідомі тоді землі й країни. Часи відкриттів великих незвіданих земель вже давно минули: люди обійшли суходолом і водою майже всю планету й до того ж постійно розглядають її з космосу. Отже, так званих «білих плям» на її поверхні залишилося небагато.

Перед географією стоїть тепер нове завдання: вивчити, як все влаштовано на нашій планеті, й пізнати взаємодію між поверхнею, ґрунтами, водою, кліматом, рослинним та тваринним світом і діяльністю людини. Якщо раніше географи відкривали для людей Землю, на якій ми з вами живемо, то зараз перед ними завданням номер один є врятувати нашу планету від нерозумного розтринькування її багатств за умов незнаних масштабів зростаючого навантаження на природу. Отже, географи сьогодні не так романтики, мандрівники, як інженери-лікарі Землі.

Побувати в ролі географів спробували учні 9 класу під час

PB200038  PB200039

У Ставрівському НВК набирає стрімких обертів відродження «тимурівського руху». До волонтерського руху у поміч одиноким пенсіонерам, інвалідам, ветеранам Великої Вітчизняної війни, людям похилого віку залюбки долучилися учні 8 класу. Основними завданнями загону "Рука допомоги" сьогодні є: посильна допомога у налагодженні побуту одиноких громадян похилого віку: прибирання присадибної ділянки від листя, доставка продуктів, медикаментів, розрахунок за комунальні послуги; допомога літнім людям у подоланні самотності, замкнутого життя, наповнення існування новим змістом, проведення

В началоНазад12345ВперёдВ конец
Страница 1 из 5

Вхід на сайт

Hosting Ukraine