^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Январь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Вустами великих

Досягнення (12)

 12 квітня в м. Балта відбувся зональний етап ХVІІ обласного фестивалю дружин юних пожежних.

Метою фестивалю є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, виховання у дітей та юнацтва почуття відповідальності за збереження від вогню національного багатства і навколишнього середовища, розвиток руху дружин юних пожежних – рятувальників.

Воскресенье, 20 Март 2011 18:29

Молодь обирає здоров'я

Автор

 

    Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я" проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

   20 березня в смт. Красні Окна відбувся районний етап всеукраїнського фестивалю "Молодь обирає здоров'я", в якому взяли участь 17 шкіл району. Представники кожного навчального закла­ду підійшли до завдання, яке стояло перед ними, творчо і оригінально. Так, команда "Сонячні промінці"  Ставрівської ЗОШ I-III ступенів уже 5 рік поспіль брали участь у районому  та 2 рік в обласному фестивалях. Їхньою ме­тою була пропаганда здорового способу життя та оздоровлення за допомого засобів фізичної культури і спорту. В підсумку команда "Сонячні промінці" (Ставрівська ЗОШ) - І-е місце, команда із Маяків - ІІ місце,"Сонячні зайчики" (Топалівська ЗОШ) зайняла ІІІ місце.

    Дирекція школи вітає команду та виносить подяку всім, хто брав участь у підготовці команди.

  

   12 березня в смт. Красні Окна відбувся районний етап всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Традиційний захід покликаний сприяти профорієнтації школярів на користь професії пожежника, рятувальника, поширенню серед учнівської молоді знань з профілактики пожеж, навчати основам пожежогасіння, рятування та надання першої медичної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій.
   У фестивалі взяли агітбригади шкіл нашого району. В підсумку  команда Ставрівської ЗОШ зайняла І місце! Вітаємо команду!

В началоНазад12ВперёдВ конец
Страница 2 из 2

Вхід на сайт

Hosting Ukraine