^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Воркшоп - це одна з активних форм навчання

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Воркшоп (від англ. Workshop - майстерня) - це одна з активних форм навчання, аналогічна тренінгам і діловим іграм, які дають можливість активізувати весь потенціал особистості, пробудити його допитливість, задіяти емоції.

Для воркшопу придбання нових поведінкових навичок - не самоціль. Результатом воркшопу може бути нове ставлення до себе і до світу, нові переконання. А роль тренера - це швидше роль союзника, своєрідного "каталізатора" змін у групі, надихаючого своїм прикладом і здатна витягувати уроки нарівні з усіма. У центрі уваги так само, як на тренінгу, самостійне інтерактивне навчання та інтенсивна групова взаємодія.

У групи є завдання, наприклад, прописати процеси взаємодії підрозділу Х з підрозділом У і є тренер-консультант, який їм у цьому процесі допомагає. А так само у групи є певний час. І протягом цього часу група розробляє всі можливі варіанти рішень поставленої задачі. Суть майстерні в тому, що її мета - вирішення задачі, але немає правильного рішення або прогнозованого результату. Продивитись матеріал повністю

Прочитано 1230 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Вхід на сайт

Hosting Ukraine