^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Январь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Вустами великих

Що ми знаємо про прикметник?

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Тема. Що ми знаємо про прикметник

Мета. Повторити і закріпити знання учнів про загальне значення і граматичні ознаки  прикметника; розкрити роль прикметника в нашій мові; розвивати увагу до лексичного значення слів; удосконалювати навички каліграфічного безпомилкового письма; розвивати творчі здібності школярів; виховувати в них любов до рідної землі, повагу до її традицій та обрядів.

Обладнання: таблиці із завданнями, картки із завданнями для творчої роботи, зображення квітів, стрічки різних кольорів, підручник  (Вашуленко М. С., Мельничайко О. І. Рідна мова: Підруч. для 3 кл. – К.: Освіта, 2003. – Ч. ІІ)

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

-         Сьогодні у нас незвичайний урок. На уроках читання і рідної мови, крім того, що вчимося гарно читати і пиcати рідною мовою ще багато дізнаємося про історію, культуру, обряди нашого народу.

-         Всі ви знаєте, що здавна люди робили собі різні обереги, які захищали їх від усіляких негараздів. Ось один з таких оберегів – вінок – ми зробимо для свого класу. Нашими гостями сьогодні будуть квіти рідної землі.

-         Ви повинні знати, що вінок – це не лише прикраса, а ще й оберіг. Вважається, що він оберігає людину від різних хвороб, від недоброго слова, а ще має лікувальні властивості. Коло віночка символізує сонечко, а стрічки – його промінчики. Перший віночок для трирічної дитини плела мама. Вона намочувала його в росах до схід сонця сім днів поспіль, а потім клала до скрині. У віночку було сім квітів, а старші дівчата вплітали 12 квіток. Кожна квітка у віночку щось означала. Ми сьогодні будемо плести віночок для нашого класу і дізнаємося про кожну квітку в ньому.

-         Але сплести цей віночок буде непросто, адже кожна квіточка і стрічечка має своє завдання. Перш ніж вплести її у віночок, це завдання треба виконати. А працювати ми будемо під девізом:

Мову рідну я вивчаю,
Її люблю, не забуваю.

Рідну мову буду знати,

Берегти і поважати.    

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

Вчитель: Деменчак О.С.

скачать урок

Прочитано 851 раз

2 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Вхід на сайт

Hosting Ukraine