^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Воскресенье, 24 Ноябрь 2013 19:14

Зірниця-2013

Автор

SAM 9942 SAM 9955

Щорічно у вересні-жовтні в нашому НВК проводяться військово-спортивні змагання «Зірниця» з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, виховання громадянських якостей в учнів системи загальної середньої освіти. Треба зазначити, що вже багато років такі ігри, як "Котигорошко", "Зірниця", "Патріот" проводяться в урочищах "Шальвір" та "Прошинський". Цього року рішенням педагогічної ради була проведена військово-спортивна гра "Патріот" біля селищного ставка "Глибокий".

Для учнів 5-11 класів підготували такі етапи:

Понедельник, 05 Ноябрь 2012 18:58

Зірниця

Автор

 

Після довготривалої перерви нарешті відродилась пам’ятна колись для кожного юнака та дівчини військова патріотична гра “Зірниця”. Це стало можливим завдяки спільному наказу Міністерства освіти і науки молоді та спорту України.

 “Зірниця” має на меті формування в молоді почуття патріотизму, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних для захисту Батьківщини та виховних громадянських якостей у підростаючого покоління.

7 вересня в Ставрівській школі було проведено гру “Зірниця” , яка стала для школи традиційною і проводиться 2 рази на рік.

Під час цього заходу були присутні всі учні і вчителі школи.

В змаганні випробовуванні орієнтування на місцевості перемогла команда учнів 5 класу з консультантом педагогом-практиком Личком Олександром Миколайовичем.

22 травня 2012 року Ставрівська ЗОШ запросила сусідів, учнів-спортсменів із сіл Антонівка та Новосамарка на турнір з футболу, присвячений пам'яті учня 7 класу, футболіста Дворника Владислава. За перемогу боролися 4 команди: команда нашої школи, команда друзів Владислава та команди гостей. В запеклій боротьбі перехідний кубок дістався команді друзів. Друге почесне місце виборола команда з Новосамарки, а третє - команда антонівців. Усі спортсмени були нагороджені грамотами, а кращі гравці отримали пам'ятні подарунки.
{morfeo 96} 
Четверг, 07 Июнь 2012 21:23

Зірниця-2012

Автор

18 травня 2012 року вся наша шкільна родина відправилася на природу. Вже ввійшло в традицію відзначати День цивільної оборони у гаю. Станційна естафета проходить по маршрутним листам. Кожен клас має своє завдання. Починається програма зі здачі рапорту, сюди також входить конкурс строю і пісні. Перше місце у цьому році посіли учні 4 класу. Далі команди пересуваються від пункту до пункту, які зазначені маршрутом. Учні дають відповіді на запитання з основ здоров’я, медико-санітарної допомоги, пожежної безпеки, правил дорожнього руху, безпеки в екстремальних ситуаціях, в побуті, під час грози, в натовпі, на льоду, а також про гриби та ягоди. Далі по плану йшли веселі старти між командами і, на завершення, футбол. В кінці естафети бали підсумувалися, і журі нагородило всі команди за участь. А переможцями зірниці стали учні 7 класу. День ЦО пройшов корисно і вдало.

{morfeo 94} 

 

22 квітня 2012 року запам'ятає наша школа назавжди. Цього вечора сталася страшна трагедія. Під час ДТП загинув на дорозі наш школяр, друг, товариш, учень 7 класу Дворник Владислав. Це був енергійний, веселий, життєрадісний хлопчик, спортсмен, футболіст, який мав дуже багато планів на майбутнє. Як нам тепер не вистачає його щирої посмішки! Як важко нам пережити таку втрату! Ми зажди будемо пам'ятати Владислава і глибоко сумувати за ним...

Упродовж квітня 2012 року серед учнів 2-11 класів Ставрівської ЗОШ був проведений конкурс учнівських творів до Дня Матері «Моя мама – найкраща мама в світі». І місце в шкільному та районному етапі виборола учениця 7 класу Шпак Вікторія. Микола Салтановський нагородив ученицю цінним подарунком - комп'ютером. ІІ місце в шкільному етапі конкурсу посіла учениця 2 класу Малахівська Софія. Усім учасникам конкурсу подарували цінні кулькові ручки та грамоти. Керівників та вчителів також відзначили подарунками.

Щиро вітаємо учасників і дякуємо керівникам проекту за організацію та проведення конкурсу!  

{morfeo 89} 

Понедельник, 13 Февраль 2012 20:48

У кого бджоли – у того й мед

Автор

З метою формування цілісної системи екологічного мислення , екологічної компетенції школярів через поглиблення знань у сфері екології, в рамках районного етапу 5 Міжнародного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед» районним Будинком дитячої та юнацької творчості було оголошено конкурс. В Ставрівській школі в конкурсі прийняли участь учні 1-6 класів.

Переможцями шкільного етапу конкурсу стали творчі роботи:

1. Поробка «Бджілка-трудівниця» учня 2 класу Куранди Владислава

2. Малюнки «Медова малинка» учениці 2 класу Малахівської Софії

                  «Бджілка і квіточка» учня 5 класу Мудрика Валентина

                  «Веселі бджілки» учня 4 класу Бурдейного Олексія

3. Вірші «Медові віршики» учениці 2 класу Малахівської Софії «Як у вулику» учня 4 класу Бурдейного Олексія

4. Казки «У бджолиному королівстві» учня 4 класу Бурдейного Олексія

             «Бджолина сім’я» учениці 5 класу Мельник Наталії

5. Мультимедійна презентація «У кого бджоли – у того й мед» учня 5 класу Мудрика Валентина

 

Заступник директора з виховної роботи Бурдейна Н.В.

скачати вірші та казки про бджілок

скачати презентацію про бджілок

Среда, 08 Декабрь 2010 12:30

Криниця-трудівниця

Автор

Свято хліба

{morfeo 27}

Благоустрій території школи!

{morfeo 36}

Екологічне свято «У казковому лісі»

                                                                                                                                          У таїні земної диво-вроди

                                                                                                                                          Краса буття ніколи не вмира.

                                                                                                                                          Заходьте в гості до її господи,

                                                                                                                                          Лиш марно не топчіть її добра…

Природа! З дитячих років ми звикаємо до її чарівної краси. Поглянь навколо себе. Яка дивовижна краса! На що не глянеш, усе радіє життю. Усе живе, цвіте, розвивається, тягнеться до теплого сонечка, прагне вистояти під пружним вітром, сильною зливою. І все таке неповторне, гарне. Ні, не просто гарне, а чарівне…

Людина – це частина природи. І саме природі ми зобов’язуємо своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю.

Щоб краще пізнати красу природи і показати її іншим, учні 3 класу підготували виховний захід екологічного спрямування «У казковому лісі», який провели 3 листопада. Метою заходу було збагатити знання учнів про природу, показати її значення, виховувати дбайливе ставлення до природи та всього живого , почуття прекрасного, бажання примножити її багатства.

Учні класу підготували гарні танці, ігри, читали та інсценізували вірші. Учасники заходу, виступаючи в ролі лісових мешканців, пташок, дерев, річок, закликали всіх не руйнувати, не знищувати їх домівку – ліс.

Среда, 08 Декабрь 2010 12:12

Зелена криниця

Автор

"Щедрість рідної землі"

{morfeo 11} 

"Зустріч птахів"

 {morfeo 29}

 "Свято бджілок"

{morfeo 30}

Екологічне виховання

{morfeo 32} 

Акція ялинка

{morfeo 53} 

В началоНазад123ВперёдВ конец
Страница 1 из 3

Вхід на сайт

Hosting Ukraine