^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Среда, 08 Декабрь 2010 12:11

Криниця памяті

Автор

День перемоги

{morfeo 54} 

Шевченківський тиждень

{morfeo 56} 

 

Воскресенье, 04 Декабрь 2011 20:08

Виховна година у 6 класі

Автор

Тема: Краса Космосу

Мета:

розвивати:

  • вміння та здібності бачити, сприймати та відчувати красу Космосу;
  • спостережливість;уміння порівнювати, аналізувати й робити висновки;

виховувати:

  • повагу до природи, прагнення до досконалості, краси, гармонії;
  • патріотичні почуття до Батьківщини;
  • допитливість, бажання вивчати навколишній світ;
  • узагальнити знання учнів про основні космічні об’єкти;
  • сформувати розуміння неосяжності Космосу та відповідальності людини за долю планети Земля.

{morfeo 69}

скачати урок
Воскресенье, 04 Декабрь 2011 19:21

Презентація "Космічна станція"

Автор

З метою познайомити учнів з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космонавтики,ознайомити з біографією першого космонавта України - Леонідом Каденюком, розвивати творчі здібності, мислення, знання про космос, фізичні основи польоту, прививати цікавість до пізнання космічних просторів, учням 5 класу була показана презентація про космічну станцію.

Те, що раніше вважалося неймовірним, стало дійсністю. Це все одно що ви, діти, побачили б на власні очі чаклунство Гаррі Поттера! Тепер ми знаємо як виглядає поверхня Місяця і навіть Марса!!! Хтозна, можливо коли ви підростете, то зможете подорожувати космосом так само вільно, як і Україною. І якщо це трапиться, то ви маєте знати, що таке космос і що саме там можна відвідати. Саме тому я і пропоную вам пофантазувати і здійснити уявний тур по сонячній галактиці!!!

{morfeo 67} 

Вторник, 29 Ноябрь 2011 19:58

Мій класний керівник

Автор

Мого класного керівника звати Горошко Андрій Богданович. Він керівник нашого дружнього колективу одинадцятого класу. Як вчитель, він дуже ініціативний, відповідальний,принциповий .Але він для кожного з нас є не тільки вчителем, а й другом, який завжди дасть пораду та спрямує на правильну дорогу. Він завжди допомагає в роботі ,чергуванні класу та сприяє щоб ми стали найкращим класом в школі. Він для нас і тато,і мама,і найкращий друг та товариш. Він - професіонал своєї справи. Я хотів би, щоб всі мали такого керівника,який керує не тільки професіональністю,а й добрим словом.

Віктор Сиргі, учень 11 класу

Безперечно, у кожного з нас є улюблений куточок України. В одного це величний, пишний Київ або красуня Одеса, в іншого – тихе взимку і гомінке влітку приморське селище або ж мальовничий закарпатський хутір. А у мене цей куточок – Ставрове. Є таке село в Одеській області, на Красноокнянщині.

У рідному селі я пізнаю справжнє життя: не книжкове, вигадане, а таке, яким воно є – звичайне, реальне, без прикрас. Не оминають мене і клопоти, пов `язані з життям у сільській місцевості: рано прокидаюсь, ходжу по воду до криниці, допомагаю батькам по господарству.

Саме тут я побачила «народження» хліба: від зерна до паляниці. Тут промайнуло моє дитинство, зроблені перші кроки. І невидимі нитки зв`язують мене з моїм родом, а отже, батьківщиною.

Я дуже люблю своє рідне село і людей, які в ньому проживають. І прості ці звичайні люди – це мої улюблені батьки і вчителі, молодші сестрички, друзі, добрі сусіди, спортивні наставники, односельці. Тому доля мого села мені небайдужа.

Благоустрій села - це ознака цивілізованого суспільства. Кожній людині подобається, коли село чи місто має охайний вигляд, тішить око. А коштів на всі пріоритети не вистачає.

І дуже добре, що в нашому регіоні з ініціативи губернатора Едуарда Матвійчука запроваджено проект «Народний бюджет заради процвітання рідного краю», який мої односельці схвалюють.

Пятница, 05 Ноябрь 2010 11:26

Свята

Автор

Перший дзвінок

 {morfeo 10}

Останній дзвінок

{morfeo 9}


Свято Букварика

 {morfeo 12}

Пятница, 06 Апрель 2012 19:45

Одещина – мій рідний край

Автор

Одещина – мій рідний край

одещина      одещина

Оспівана в піснях співуча перлина біля моря – Одещина, гостинна і привітна в будь – яку пору року. Учні нашої школи на протязі лютого місяця заочно мандрували рідним краєм. Вони дізналися, що утворена наша область 27 лютого 1932 року в складі Української РСР. У 1956 році до її складу ввійшла територія колишньої Ізмаїльської області ( територія від Дністровського лиману до р. Дунай)

Діти дізналися про національний склад населення, помандрували видатними місцями, побачили презентацію «Вилкове - справжня «Українська Венеція»». Учні познайомилися з природними чудесами землі Одеської: з Дунайським і Чорноморським заповідниками, островом Зміїний. Дуже цікаво було слухати легенди Одеси, історичний міф – Потьомкінські села.

одещина

Вчитель історії Дворник В.С. розповів про історію заселення Одещини, її історичне минуле, штурм Ізмаїлу, героїчну оборону Одеси, таємницю катакомб.

Понедельник, 16 Апрель 2012 18:47

Спартакіада вчителів 2012

Автор

 

З метою впровадження фізичної культури в повсякденне життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед працівників навчальних закладів району в Красноокнянському НВК відбулась спартакіада вчителів. В програму змагань включили міні-футбол, шашки, теніс настільний, дартс та перетягування канату. Команда Ставрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. виборола 3 місце в загальнокомандному заліку, нагороджена грамотою, кубком та призами.

{morfeo 88} 

 

Воскресенье, 04 Декабрь 2011 19:01

Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?

Автор

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом черговий 11 клас провів анкетування "Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?" серед учнів старших класів, а для молодших школярів була проведена ігрова година "Поради Вітамінчика". Учням розказали, як правильно доглядати за тілом, чистити зуби, прати свій одяг. Діти з задоволенням показали, як вони роблять ранкову зарядку.

Черговий клас вирішив розширити знання учнів про чистоту і здоров'я, які залежать одне від одного, переконати учнів у потребі вести здоровий спосіб життя.

{morfeo 66} 

Воскресенье, 04 Декабрь 2011 16:27

«Пригоди Лисиці і Ведмедя у місті»

Автор

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил поведінки, необережність часто призводять до втрати не тільки здоров’я , а й навіть життя. Таке трапляється з різних причин, але особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів.

Тому, з метою вивчення правил дорожнього руху, розвитку спостережливості, вміння орієнтуватися на вулицях міста, учні 4 класу Ставрівської ЗОШ підготували і провели 15 листопада виховний захід «Пригоди Лисиці і Ведмедя у місті». Герої вистави потрапляють у небезпечні ситуації на дорозі через те, що не дотримуються правил дорожнього руху. Хитра і нетерпляча Лисичка не бажає слухати повчальні настанови Ворони: Як і де перейти вулицю? Що таке Світлофор? Зебра? Правила поведінки на залізничній станції. І тому, через впертість, неслухняність і безграмотність Руда втрачає хвіст, потрапляє під машину, спізнюється з Ведмедем у цирк. І тільки тоді розуміє, що накоїла. А в кінці дає обіцянку Ведмедику опанувати мудру науку під назвою «Правила дорожнього руху».

І тому сподіваємося, що діти після цієї вистави зроблять відповідні висновки і почнуть чітко дотримуватись Правил дорожнього руху.

{morfeo 64} 

Вхід на сайт

Hosting Ukraine