^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Январь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Вустами великих

Богатирська криниця (10)

Воскресенье, 11 Сентябрь 2011 19:30

Діти – Олімпійська надія України

Автор

20-річчя української державності спонукає науковців активніше досліджувати різноманітні сторінки нашої славної історії. Серед галузей вітчизняної культури і науки. Фізичне виховання та спорт вивчені чи не менше. І це тоді, коли фізкультурно-спортивний рух у сучасному його тлумаченні виник в Україні наприкінці 19 століття. Тоді ж почали активно діяти спортивно-гімнастичні осередки у Львові, Одесі, Києві, Харкові, Ужгороді, Чернівцях, інших містах.

Те саме хочеться сказати і про поширення в Україні олімпійських ідей, що має глибокі корені. Гуманістична місія завзятих єдиноборств, спортивних змагань витікає з прадавніх традицій нашого народу.

Що знає сучасна молодь про перші спортивні гуртки, клуби, що виникали на теренах нашої держави. Чи відомі імена перших українських богатирів, а також тих  ентузіастів фізкультурного руху, що закладали підвалини Його Величності Спорту, який збирає нині тисячі людей на спортивні арени, захоплює дух, змушує хвилюватися, пишатись їхніми досягненнями?

 

Саме з метою пропаганди олімпійського руху і здорового способу життя серед широких верств населення і зокрема дітей і проведені Всеукраїнські Олімпійські уроки в Ставрівській ЗОШ. Проведення уроків супроводжувались спортивними змаганнями, виступами художньої самодіяльності. Олімпійські перегони відбулися між учнями 7 і 8 класів. Перемогли восьмикласники.

Станційна естафета проведена для учнів всієї школи.

Цікаво пройшов виховний захід «Стань у ряди олімпійців».

Чергові учні 8 класу випустили стінгазету «Діти – Олімпійська надія України».

А все почалось з містка дружби «Футбольна сім’я» між командами учнів, вчителів і сільською молоддю. Перемогу здобули вчителі. Всі ці заходи направлені на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

П.В. Порожнюк

Вчитель фізвиховання Ставрівської ЗОШ

Пятница, 15 Апрель 2011 14:31

«Нащадки козацької слави»

Автор

Недавно команда Красноокнянського району повернулась зі змагань фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Нащадки козацької слави», які відбулися в м. Іллічівськ, з досить пристойним результатом – друге місце. Але на шляху до фіналу були пройдені всі етапи: шкільні змагання, районні та обласні зональні змагання. Тож, декілька слів про результати.  

5 лютого 2011 року відбулися змагання районної спартакіади учнів загальноосвітніх шкіл з ФОФ «Нащадки козацької слави» в яких взяли участь команди всіх двадцяти ЗОШ району. Від кожної школи було заявлено 12 учнів, з 6 по 11 клас юнак та дівчина, які змагалися в п'яти етапах: човниковий біг, стрибки через скакалку за 30 секунд (дівчата), стрибки у довжину, перетягування канату (юнаки) та естафета «герць козацьких джур» - (комбінована естафета). Змагання виявились видовищними та цікавими. Не обійшлось і без рекордів року. Так кращим результатом року зі стрибків через скакалку за 30 секунд з результатом 105 раз кращою стала учениця 6 класу Антонівськго НВК Каламацька Крістіна. Хоча за чотирирічну історію змагань, а саме чотири року проводяться «Нащадки козацької слави» кращий результат зі стрибків через скакалку показала учениця Топалівської ЗОШ Войтенко Марія – 130 раз. Кращим зі стрибків в довжину з місця був Федоров Андрій – 250 сантиметрів (Антонівський НВК). Також було підкорено багато особистих рекордів. В підсумку районних змагань серед команд першої групи перше місце здобули учні Антонівського НВК (вчителі Єгоров В.М.та Федоренко М.К.), друге місце – Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кривий П.В. ) та третє - Топалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі Дорош А.О. та Бучковський В.В.).

Суббота, 05 Март 2011 18:46

Ігри чемпіонів

Автор
    24 лютого 2011 року в спортивному манежі СДЮСШОР «Олімпієць» м. Одеса відбулися змагання ІІІ етапу Всеукраїнських змагань «Ігри чемпіонів» серед учнів загальноосвітніх шкіл. «Ігри чемпіонів» проводяться в Україні вчетверте з метою залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом та пропагування досягнень українських спортсменів. Ігри проводяться спільно Міністерством освіти та науки, Національним олімпійським комітетом України та асоціацією спортсменів «Клуб Біола».
   В цьому році в Одеському обласному етапі взяли участь команди 22 шкіл. Змагання «Ігри чемпіонів» складаються з відбірного та фінального етапів. У відбірному етапі команда в кількості сім чоловік ( 4 юнака та 3 дівчини ) з п'ятого по десятий клас «проходить смугу перешкод», що являє собою 35-ти метрову надувну конструкцію. Чотири команди, які показали найкращий час потрапляють до фіналу. У фіналі на них чекає, ще три етапи: «батут», де змагаються юнаки, «колесо», де змагаються дівчата та знову «смуга перешкод», де приймає участь вся команда. Складністю змагань є те , що смуга перешкод єдина в Україні, тому крім своїх фізичних даних, потрібно швидко аналізувати ситуацію та приймати рішення. Змагання непрості, видовищні, але й варті нагороди за перше місце – поїздки всієї команди на 21 день до Міжнародного дитячого центру «Артек» м. Ялта.
В началоНазад12ВперёдВ конец
Страница 2 из 2

Вхід на сайт

Hosting Ukraine