^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Январь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Вустами великих

Кримський репортаж

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

З метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту , активізації, пропаганди і розвитку спортивного туризму проведено туристичний похід в Крим для учнів Ставрівської ЗОШ I – III ступенів під керівництвом вчителя фізвиховання Порожнюка Петра Васильовича.

Під час походу ми дізналися, що п’яту частину півострова займають Кримські гори. А горний Крим складається із трьох гряд. Найвища гора Криму – Роман – Кош. Її висота 1545 м. Вершини Кримських гір плоскі. Вони називаються яйлами. Аще ми побачили своєрідну рослинність. Вона пристосувалась до життя в умовах малого зволоження.

У підніжжя гір ростуть вічнозелені рослини: плющ, ялівець, кедр, пальми, кипариси. Верхній пояс вкритий дубовими і сосновими лісами.

На все життя запам’ятаємо генуезьку фортецю в м. Судак. Вона розташована на стародавньому кораловому рифі, що є конусоподібною горою, біля Судакської бухти Чорного моря. Площа фортеці – майже 30 гектарів.

Побували ми в печері «Кизил – Кобі», її ще називають «червона». Це найдовша в Україні і одна з найбільших у Східній Європі карстова порожнина у вапняках . Знаходиться у с. Перевальне, на схилі Довгоруківської яйли, в Верхівях р. Краснопечерка. Печера утворилася у вапняках червонуватого кольору, завдяки чому і отримали свою назву.

Побували ми і в Федосійському краєзнавчому музеї, картинній галереї ім. І. Айвазовського, Ялтинському державному об’єднаному історико – літературному музеї.

Спали ми в палатках, самі готували їжу на кострі. І кожен день проходили до 10 км. Разом з нами були учні Бочманівської і Соболівської шкіл Котовського р – ну, Топалівської ЗОШ нашого р – ну.

Ми ще довго згадуватимемо цей похід, який допомогли здійснити батьки і відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. А також висловлюємо велику подяку вчителю фізвиховання Петру Васильовичу Порожнюку за організацію походу.

{morfeo 63}

Прочитано 536 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Вхід на сайт

Hosting Ukraine