^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Криниця мудрості (5)

Воскресенье, 04 Декабрь 2011 20:08

Виховна година у 6 класі

Автор

Тема: Краса Космосу

Мета:

розвивати:

  • вміння та здібності бачити, сприймати та відчувати красу Космосу;
  • спостережливість;уміння порівнювати, аналізувати й робити висновки;

виховувати:

  • повагу до природи, прагнення до досконалості, краси, гармонії;
  • патріотичні почуття до Батьківщини;
  • допитливість, бажання вивчати навколишній світ;
  • узагальнити знання учнів про основні космічні об’єкти;
  • сформувати розуміння неосяжності Космосу та відповідальності людини за долю планети Земля.

{morfeo 69}

скачати урок
Воскресенье, 04 Декабрь 2011 19:21

Презентація "Космічна станція"

Автор

З метою познайомити учнів з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космонавтики,ознайомити з біографією першого космонавта України - Леонідом Каденюком, розвивати творчі здібності, мислення, знання про космос, фізичні основи польоту, прививати цікавість до пізнання космічних просторів, учням 5 класу була показана презентація про космічну станцію.

Те, що раніше вважалося неймовірним, стало дійсністю. Це все одно що ви, діти, побачили б на власні очі чаклунство Гаррі Поттера! Тепер ми знаємо як виглядає поверхня Місяця і навіть Марса!!! Хтозна, можливо коли ви підростете, то зможете подорожувати космосом так само вільно, як і Україною. І якщо це трапиться, то ви маєте знати, що таке космос і що саме там можна відвідати. Саме тому я і пропоную вам пофантазувати і здійснити уявний тур по сонячній галактиці!!!

{morfeo 67} 

Вторник, 29 Ноябрь 2011 19:58

Мій класний керівник

Автор

Мого класного керівника звати Горошко Андрій Богданович. Він керівник нашого дружнього колективу одинадцятого класу. Як вчитель, він дуже ініціативний, відповідальний,принциповий .Але він для кожного з нас є не тільки вчителем, а й другом, який завжди дасть пораду та спрямує на правильну дорогу. Він завжди допомагає в роботі ,чергуванні класу та сприяє щоб ми стали найкращим класом в школі. Він для нас і тато,і мама,і найкращий друг та товариш. Він - професіонал своєї справи. Я хотів би, щоб всі мали такого керівника,який керує не тільки професіональністю,а й добрим словом.

Віктор Сиргі, учень 11 класу

Безперечно, у кожного з нас є улюблений куточок України. В одного це величний, пишний Київ або красуня Одеса, в іншого – тихе взимку і гомінке влітку приморське селище або ж мальовничий закарпатський хутір. А у мене цей куточок – Ставрове. Є таке село в Одеській області, на Красноокнянщині.

У рідному селі я пізнаю справжнє життя: не книжкове, вигадане, а таке, яким воно є – звичайне, реальне, без прикрас. Не оминають мене і клопоти, пов `язані з життям у сільській місцевості: рано прокидаюсь, ходжу по воду до криниці, допомагаю батькам по господарству.

Саме тут я побачила «народження» хліба: від зерна до паляниці. Тут промайнуло моє дитинство, зроблені перші кроки. І невидимі нитки зв`язують мене з моїм родом, а отже, батьківщиною.

Я дуже люблю своє рідне село і людей, які в ньому проживають. І прості ці звичайні люди – це мої улюблені батьки і вчителі, молодші сестрички, друзі, добрі сусіди, спортивні наставники, односельці. Тому доля мого села мені небайдужа.

Благоустрій села - це ознака цивілізованого суспільства. Кожній людині подобається, коли село чи місто має охайний вигляд, тішить око. А коштів на всі пріоритети не вистачає.

І дуже добре, що в нашому регіоні з ініціативи губернатора Едуарда Матвійчука запроваджено проект «Народний бюджет заради процвітання рідного краю», який мої односельці схвалюють.

Вхід на сайт

Hosting Ukraine