^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Криниця пам'яті (7)

22 травня 2012 року Ставрівська ЗОШ запросила сусідів, учнів-спортсменів із сіл Антонівка та Новосамарка на турнір з футболу, присвячений пам'яті учня 7 класу, футболіста Дворника Владислава. За перемогу боролися 4 команди: команда нашої школи, команда друзів Владислава та команди гостей. В запеклій боротьбі перехідний кубок дістався команді друзів. Друге почесне місце виборола команда з Новосамарки, а третє - команда антонівців. Усі спортсмени були нагороджені грамотами, а кращі гравці отримали пам'ятні подарунки.
{morfeo 96} 

 

22 квітня 2012 року запам'ятає наша школа назавжди. Цього вечора сталася страшна трагедія. Під час ДТП загинув на дорозі наш школяр, друг, товариш, учень 7 класу Дворник Владислав. Це був енергійний, веселий, життєрадісний хлопчик, спортсмен, футболіст, який мав дуже багато планів на майбутнє. Як нам тепер не вистачає його щирої посмішки! Як важко нам пережити таку втрату! Ми зажди будемо пам'ятати Владислава і глибоко сумувати за ним...

Понедельник, 16 Апрель 2012 18:28

День визволення села Ставрове

Автор

4 квітня день визволення села Ставрове від німецько-фашистських загарбників.

Нині школи вшанували пам,ять визволителів села,а також загиблих односельчан.

68 років назад у далекому 1944 році Червона Армія, успішно розвиваючи наступ,переслідуючи відступаючого ворога,до нашого села Ставрове підійшли підрозділи 110 гвардійської стрілецької дивізії.На північній околиці села гітлерівці вчинили запеклий опір.В ході бою червоноармійці зламали оборону фашистів і примусили їх, кинувши частину техніки і воєнного спорядження, відступити до Красних Окон. Короткочасний бій закінчився Перемогою бійців-гвардійців.

Не зупиняючись, вони пройшли через село, переслідуючи ворога до Красних Окон і далі до р. Дністр.

На полі бою залишились:

л-т Йолкін Д.Є

с-на Рожков А.Н

ряд Баштавенко Я.Х

- Грабовой Н.В

- Лєвочкін Ф.Є

- Литвинов В.Н

- Хаустов А.І

Їх тіла були поховані ставрівчанами в центрі села.

Після війни спорудили пам,ятник і посадили парк,в якому ми з вами зараз стоїмо.

У 1970 р. в селі знайшли могилу ще двох солдатів.Їх прах також був перезахоронений у братській могилі з познакою невідомі.Все ж таки їх імена були встановлені і тепер ми знаємо це:

Пятница, 06 Апрель 2012 20:03

На струнах Кобзаревої душі

Автор

На струнах Кобзаревої душі

Т.Г.Шевченко Т.Г.Шевченко Т.Г.Шевченко

9 березня виповниться 198 років з дня народження великого генія слова, неперевершеного художника, борця за волю й справедливість, улюбленого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні, майже два століття потому, ми вшановуємо пам'ять Кобзаря і говоримо: «Шевченко живий, його слова звучать, його мрії втілюються в життя, його заповіт виконано».

До роковин Тараса Григоровича в школі проведено «Турнір шевченкознавців», творчі конкурси «Шлях до Кобзаря», літературно – музичні композиції, Шевченківська світлиця, конкурс читців, конкурс малюнків «Садок вишневий коло хати», вікторини по біографії та творчій спадщині поета.

Т.Г.Шевченко Т.Г.Шевченко Т.Г.Шевченко

В турнірах взяли участь кращі інтелектуали та знавці життя і творчості Кобзаря. Діти довели, що знають і люблять твори Шевченка, вміють їх аналізувати і декламувати. Цим висловлюють свою шану Великому Кобзареві.

Бурдейна Н.В.,

заступник директора з виховної роботи Ставрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вхід на сайт

Hosting Ukraine