^Наверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Строительный сайт Fortstroi
Что нужно для прочного фундамента stroidom-shop.ru
Как безопасно купить жилье - comintour.net

Архів матеріалів

« Февраль 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Вустами великих

Екологічне свято «У казковому лісі»

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Екологічне свято «У казковому лісі»

                                                                                                                                          У таїні земної диво-вроди

                                                                                                                                          Краса буття ніколи не вмира.

                                                                                                                                          Заходьте в гості до її господи,

                                                                                                                                          Лиш марно не топчіть її добра…

Природа! З дитячих років ми звикаємо до її чарівної краси. Поглянь навколо себе. Яка дивовижна краса! На що не глянеш, усе радіє життю. Усе живе, цвіте, розвивається, тягнеться до теплого сонечка, прагне вистояти під пружним вітром, сильною зливою. І все таке неповторне, гарне. Ні, не просто гарне, а чарівне…

Людина – це частина природи. І саме природі ми зобов’язуємо своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю.

Щоб краще пізнати красу природи і показати її іншим, учні 3 класу підготували виховний захід екологічного спрямування «У казковому лісі», який провели 3 листопада. Метою заходу було збагатити знання учнів про природу, показати її значення, виховувати дбайливе ставлення до природи та всього живого , почуття прекрасного, бажання примножити її багатства.

Учні класу підготували гарні танці, ігри, читали та інсценізували вірші. Учасники заходу, виступаючи в ролі лісових мешканців, пташок, дерев, річок, закликали всіх не руйнувати, не знищувати їх домівку – ліс.

Ведучі свята, Потинга Зінаїда та Ткач Олександр, вміло створили не лише позитивну атмосферу, а й барометр гарного настрою. Виразно та емоційно читали вірші, провели гру «Можна – не можна», у ході якої пригадали правила поведінки в лісі, екологічну вправу «Посади дерево», ігри «Бережи природу», «Кому потрібні дерева в лісі», ознайомили з Червоною книгою та пояснили її значення. Таким чином, прийняти участь мали змогу не лише учасники заходу, а й глядачі.

Все свято проходило у вигляді казкової подорожі, яку проводив Лісовик – господар лісу. Першими, кого ми зустріли, були лісові друзі Білочка та Їжачок, вони приготували веселий танець та ознайомили нас зі своїми обов’язками в лісі. Потім всі мали змогу потрапити на галявину до ніжної, але водночас сумної берізки. Учням вдалося розвеселити білокору, пообіцявши ніколи не зрубувати дерева, а берегти їх та насаджувати. Помандрувавши далі, діти переконалися в тому, що для усіх пташок немає нічого дорожчого за їх волю та свободу. Такий висновок вони зробили після інсценізації вірша учасниками заходу. Ще Лісовик познайомив нас із Річкою, але вона була дуже стривожена і благала людей про свій порятунок. Учні закликали не забруднювати воду і виступили під девізом:

Ми вас просим: природу не руйнуйте,

Джерельце і річку, і море шануйте.

Завжди пам’ятайте, дорослі й малі,

Вода – це основа життя на Землі.

Учасники заходу також виступили із закликами «Не знищуй грибів!», «Не шуми в лісі!», «Не руйнуй гнізда пташок!», «Не лови метеликів!», «Не забруднюй воду!», «Не зривай квіти!», «Не сміти в лісі», доповнюючи кожен відповідним поясненням та малюнком.

Пам’ятайте, що природа – джерело доброти, а піклування про неї роблять людину добрішою. Будьте до неї, живої, уважнішими, і вона вам обов’язково віддячить!

{morfeo 73} 

Прочитано 1231 раз
Другие материалы в этой категории: « Зелена криниця

5 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Вхід на сайт

Hosting Ukraine